📅 27.–28. října 2025
Tyto dva dny nebyly jen o chirurgických technikách, ale především o sdílení zkušeností, prohlubování znalostí a budování vztahů mezi odborníky, které spojuje společný cíl – posouvat péči o pacienty stále dál.
Jsme hrdí, že jsme mohli podpořit našeho italského distributora BRM Extremities na této inspirativní mezinárodní akci, pořádané ve spolupráci s brazilským partnerem Helca.
Součástí programu byl také C-NAIL cadaver workshop vedený MUDr. Martinem Pompachem, primářem oddělení úrazové chirurgie Pardubické nemocnice, který představil teoretické i praktické aspekty méně invazivních metod stabilizace zlomenin patní kosti pomocí systému C-NAIL.
Děkujeme partnerům z BRM Extremities a Helca - Materiais Cirúrgicos za výbornou spolupráci a reprezentaci značky MEDIN, a.s. 🇨🇿🤝🇮🇹🤝🇧🇷











