Upravit stránku

V Trade News, dvouměsíčníku vydávaného již pátým rokem jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, byl představen MEDIN, a.s., jako inovativní firma, která realizovala myšlenku účinně léčit zlomeninu patní kosti a přitom co nejméně poškodit měkké tkáně. Úvod článku „Pomáháme realizovat lékařské sny“ se tedy tematicky zaměřuje zejména na C-NAIL, který byl úspěšně již více než pět set krát voperován, a to jak v Česku, tak v zahraničí. To ale není jediným tématem.
Text provázený slovem generálního ředitele společnosti MEDIN, Ing. Milana Ettela, poukazuje dále na to, že naše firma nejenom vyrábí a prodává, ale také vzdělává doktory a zdravotnický personál pro zajištění správného použití sofistikovaně vyvinutého produktu. 
Zmínka je také o Nadačním fondu Kamila Typovského, jehož je MEDIN významným donorem a který navazuje na tradici našeho vzdělávání lékařů.
Posledním zmíněným tématem článku jsou proexportní pobídky státu, které podporují vývozní aktivity naší firmy. Zároveň Ing. Ettel rozvádí problematiku registrace zdravotnických prostředků českého výrobce na tuzemském trhu.

Celý článek je k dispozici zde.